Захист від небезпечних геологічних процесів (каменепади, зсуви, селі, лавини)

Каменепади, селеві потоки, зсуви та лавини не тільки завдають економічних збитків інфраструктурі, а й блокують проїзд транспорту, руйнують будівлі та перешкоджають здійсненню промислової гірничорудної діяльності.

Потрібна допомога фахівця?
Потрібна допомога фахівця?
Це вкрай небезпечні фізичні явища, які можуть призвести до серйозних економічних наслідків, загрожувати життю і здоров’ю людей.

Захист від природних процесів каменепадів – важливий аспект безпечного існування населення, яке проживає в гірських районах.  Наша компанія має великий досвід в сфері надання рішень для вирішення проблем, пов’язаних з небезпечними каменепадними процесами.

Придбані роками роботи зі складними, стратегічно важливими об’єктами знання, ми використовуємо для розробки нових, ефективних засобів застереження від стихійних лих, нівелювання наслідків природних процесів.

Завдяки системам зміцнення схилів та гірських доріг, ризики нанесення шкоди істотно знижуються.  Крім інноваційних інженерних рішень для захисту інфраструктурних об’єктів та забезпечення безпеки проживання, ми використовуємо класичні захисні системи драпірування схилів, установку бар’єрів, габіонів і спеціальних матраців для стримування і відведення каменів, лавин і зсувів.

Починаючи роботу над новим проектом, ми ретельно вивчаємо специфіку завдання, прислухаємося до потреб клієнта, вивчаємо негативний досвід замовника по захисту від природних лих, якщо такий вже є.

Після цього, проаналізувавши всі чинники, пропонуємо найбільш оптимальні з точки зору ефективності та економічної доцільності варіанти установки захисної системи від небезпечних геологічних процесів.

Процес монтажу обладнання, яке допомагає уникнути серйозних наслідків стихійних лих, складний і трудомісткий.  Особливо в небезпечних, недоступних місцях або на крутих схилах.

Тому ми розробляємо такі рішення, які не тільки гарантують на багато років міцність та ефективність, але й легко, просто встановлюються.

Працівники будівельно-монтажних процесів брали безпосередню участь в розробці обладнання, щоб спростити надалі етап монтажу захисних систем та бар’єрів

Вся наша продукція має сертифікати відповідності, протестована останніми методами моделювання, перевірена досвідом наших клієнтів.

дізнатися-вартість

Необхідна детальна інформація?

ЗАПОВНІТЬ ЗАЯВКУ!