Підпірні стіни і армування грунту

Основним напрямком нашої діяльності є армування ґрунту.

Наші інженери  втілюють в життя сотні проектів різного типу, масштабу – від невеликих приватних замовлень, до дорогих укріплень автострад.

Всі наші рішення є екологічно чистими та не перешкоджають природним процесам в грунті.

Ми пропонуємо безліч якісних інженерних рішень для будь-яких клієнтів, від інфраструктурних рішень, до проектування житла та комерційних об’єктів.

Потрібна допомога фахівця?
Потрібна допомога фахівця?

Великий вибір. Наш досвід свідчить про те, що універсального рішення не існує, тому в нашому асортименті є безліч інженерних технологій для різних видів грунту та місцевості.

Наші проекти засновані на вивченні столітнього досвіду людської цивілізації, виборі найбільш ефективних методів та розробки сучасних засобів зміцнення грунту.

Ми постійно удосконалюєм наші технології і намагаємося надавати нашим клієнтам найбільш ефективні розробки з укріплення ґрунту.

Наші інженери керуються сучасними стандартами розробки та ефективності споруд. Всі матеріали, які використовуються в наших проектах, є екологічно чистими, не завдають шкоди природі, а також мають високу якість та термін служби.

Ми завжди надаємо замовникам великий вибір технологій та типів споруд. У нашому арсеналі присутні як масивні гравітаційні споруди, так і армовані земляні насипи.

Ми допомагаємо підібрати технологію для будь-якої ситуації, зважаючи на тип, умови об’єкта та естетичні вимоги. Наприклад, армована георешітка є економним та дієвим рішенням для утримання та зміцнення грунту.

Після армування грунт стає стійким до різних видів природного впливу та менш схильним до ерозії при високій крутизні.

Широкий асортимент георешіток дозволяє вирішити будь-яку задачу, пов’язану зі зміцненням грунту.

дізнатися-вартість

Проте головним завданням при зміцненні ґрунту є правильна побудова насипу, саме вона забезпечує більшу частину економії коштів при зміцненні грунту, а також забезпечує довговічність конструкції.

Екстремальні рішення. Для місцевості, де ймовірність обвалів та селевих потоків висока, ми використовуємо більш міцні технологічні конструкції.

Наприклад, високоміцні георешітки, які здатні витримати екстремальні навантаження на кар’єрних відвалах та дробильних полігонах, де на грунт тиснуть вантажівки вагою триста тон

Економічне проектування. Всі наші рішення розраховані на відповідність ціни та якості, а також ми пропонуємо оптимальні рішення без непотрібних укріплювальних споруд, якщо їх застосування недоцільне.

Інновації та розробки. Ми постійно намагаємося поліпшити нашу продукцію, пропонуючи нові матеріали та конструкції.

Необхідна детальна інформація?

ЗАПОВНІТЬ ЗАЯВКУ!