Нафтогазова галузь та енергетика

Будинки, які ми проектуємо, допомагають нашим клієнтам.  Завдяки досвіду наших співробітників ми пропонуємо неочевидні проекти та рішення, які покращують роботу енергетичних секторів.

 Проектів багато, мета – одна

Щодня ми готуємо різні проекти, ставимо перед собою різні завдання, але завжди ставимо перед собою важливу мету: запропонувати клієнтові максимально безпечне для екології, економне та надійне рішення.

Якщо наші інженери вважають, що можна використовувати грунт виїмки ще раз, ми це зробимо.

Потрібна допомога фахівця?
Потрібна допомога фахівця?

 Від трубопроводів до електричних станцій

Георешітки та геотекстилем, які зміцнюють під’їзні шляхи, дозволяють встановлювати вітрові електростанції в віддалених пунктах, роблять цей процес простіше.

Ми конструюємо берми для захисту нафтосховищ, вирішуємо проблеми армування схилів, коли трубопроводи прокладаються в малодоступних місцях.

 Додаткова інфраструктура

Підпірні споруди, які спроектували наші інженери, використовуються під час будівництва промислових будівель та терміналів на схилах.  Якщо ж будівництво проходить на слабких грунтах, рішенням стають наші георешітки з підвищеною міцністю.

 Зміцнюємо грунт

Якщо ви будуєте трубопроводи в сільській місцевості, ми допоможемо знизити ерозію та швидко прибрати траншеї, які залишилися після будівництва.  Зниження ерозії заощадить вам кошти, позбавить від ризиків, адже конструкція буде максимально стійкою.

 Захищаємо морські трубопроводи

Завдяки нашій системі баластування ви можете уникнути зміщення трубопроводу під водою та не хвилюватися, що його пошкодить якір.  Для цього ми виготовили спеціальні матраци, які захищають труби в місцях, де вони особливо вразливі.

дізнатися-вартість

Необхідна детальна інформація?

ЗАПОВНІТЬ ЗАЯВКУ!