Дренаж споруд

Рішення для дренажної системи

Вихід ґрунтових вод на поверхню може зіпсувати зону споруди. За допомогою спеціальних технологій та матеріалів ця проблема легко вирішується. Компанія Маккаферри пропонує бюджетне інноваційне рішення, яке принесе бажаний результат.

Необхідність дренажу

Підземні води мають властивість розмивати грунт. Він стає нестабільним та слабким, особливо в умовах підвищеної вологості. Споруди, розміщені в такій зоні, можуть піддаватися корозії, ризику руйнування.

Правильна дренажна система виводить зайву воду з поверхні в інше місце. Такий підхід дозволяє зміцнити несучу поверхню землі, підвищити її функціональність. Забираючи вологу, будівельники зменшують навантаження на об’єкт.

Особливості дренажу від Маккаферри

Компанія розробила революційний матеріал для дренажних робіт. Його основою є геокомпозит. Всередині нього розташовується геосітка або геомат.

Геокомпозиты Макдрейн виправдовують себе навіть у складних умовах, при наявності великих зливових стоків: на стадіонах, спортивних майданчиках і т. д.

Програмне забезпечення дозволяє створити максимально ефективний продукт для певного проекту. Особливістю виступає комбінація дренажного текстилю та мембран.

дізнатися-вартість

Користь продуктів лінійки Макдрейн

Ефективність споруд підвищують за допомогою дренажу. Класичним прикладом служить гравій, який поміщають вздовж несучих стін, шпунтових паль, підвальних поверхонь будівель.

Розробка компанії Маккафери має багато переваг в порівнянні з класичним дренажем:

  • можливість використовувати для вертикального та горизонтального прокладання;
  • більш низька вартість;
  • відсутність потреби в матеріалах з каменю;
  • широкий асортимент у відповідності з самими жорсткими вимогами замовника.

Лінійка геокомпозитов Макдрейн виходить в лідери на ринку дренажних матеріалів. Її ефективність випробувана практичним шляхом. Завдяки багатьом перевагам та бюджетній вартості, продукт користується попитом професіоналів.

Необхідна детальна інформація?

ЗАПОВНІТЬ ЗАЯВКУ!