Розробка найкращий інженерних рішень

Ми розробляємо технологічні комплексні рішення для проектів будь-якої складності

Габіони. Виробництво габіонів в Україні

Напрями

Наші роботи

Небхідно детальна інформація?

ЗАПОВНІТЬ ЗАЯВКУ!

Сертифікований виробник габіонів в Україні

2007 р.
Початок виробництва габіонів
415
реалізованих проектів
34 560
тонн габіонних конструкцій
2010 р.
Початок виробництва георешіток
110
реалізованих проектів
310 500
квадратних метрів георешіток
Експертність
Надійний виробник з 19-річним досвідом
Технологічність
Надаємо широкий спектр технологій під проект будь-якої складності
Індивідуальний підхід
Підберемо оптимальну технологію під конкретну проблематику
Гарантія
Орієнтуємось на довготривалі партнерські відносини з клієнтами

Партнери

Напишіть нам


Габіони – об’ємні вироби з металевої сітки, які заповнюють природним або штучним каменем, рідше (в декоративних цілях) іншими матеріалами. Камені підбирають такого розміру, щоб вони не проходили крізь комірки та не випадали із сітки, але досить щільно прилягали один до одного.

Габіони знаходять застосування в різних сферах будівництва. Сітки з камінням – зручна бюджетна альтернатива будівельним блокам. Швидкомонтовані габіонні конструкції застосовуються для зміцнення укосів, берегів, схилів, захисту доріг і опор мостів, створення гідротехнічних споруд. Габіони купити можна й для використання в ландшафтному дизайні. Виготовлення габіонів – один з пріоритетних напрямків діяльності компанії «Габіони України».

Різновиди та характеристики габіонів

Габіони розрізняються формою, розмірами та матеріалом виготовлення (характеристиками габіонної сітки). У кожного різновиду габіонних конструкцій своя сфера застосування. У ландшафтному дизайні часто використовуються габіони нестандартної форми, які виготовляють під індивідуальне замовлення. До стандартних конструкцій відносяться коробчаті, матрацно-тюфячні та циліндричні.

Коробчаті

Коробчаті габіони – конструкції у формі паралелепіпеда. Для їх виготовлення використовується сітка зі сталевого дроту з антикорозійним покриттям. Дріт з’єднується в сітку методом подвійного кручення так, щоб сформувалися шестигранні комірки розмірами 8х10 см. Грані паралелепіпеда з’єднуються в’язальним дротом більшого діаметру, ніж дріт, з якого сплетена сітка.

Напишіть нам