Розробка найкращих інженерних рішень

Ми розробляємо технологічні комплексні рішення для проектів будь-якої складності

Габіони. Виробництво габіонів в Україні

Напрями

Наші роботи

Небхідно детальна інформація?

ЗАПОВНІТЬ ЗАЯВКУ!

  Сертифікований виробник габіонів в Україні

  2007 р.
  Початок виробництва габіонів
  415
  реалізованих проектів
  34 560
  тонн габіонних конструкцій
  2010 р.
  Початок виробництва георешіток
  110
  реалізованих проектів
  310 500
  квадратних метрів георешіток
  Експертність
  Надійний виробник з 19-річним досвідом
  Технологічність
  Надаємо широкий спектр технологій під проект будь-якої складності
  Індивідуальний підхід
  Підберемо оптимальну технологію під конкретну проблематику
  Гарантія
  Орієнтуємось на довготривалі партнерські відносини з клієнтами

  Партнери

  Напишіть нам
   Готові габіонні конструкції і сітка для габіона від виробника в Україні

   Габіонна конструкція це форма з металевої сітки, яка заповнюється природним або штучним камінням. Габіони активно застосовуються в цивільному, приватному будівництві, а також в декорі.

   Зазвичай габіонна конструкція робиться з сітчастого матеріалу з шестикутними отворами, отриманого методом подвійного кручення. Сітка для габіону виготовляється із сталі і покривається антикорозійним захистом, щоб конструкція служила довго і не піддавалася агресивному впливу навколишнього середовища.

   Раніше габіони застосовували тільки у військовій справі для створення перешкод і укриттів від ворога. Сьогодні конструкції з габіонів активно використовуються в Києві та інших містах України в таких сферах як:

   1. Гідротехнічні споруди: зміцнення берегів і дна водоймищ габіонами, створення русел річок, дамб, шлюзів, обробка конусів мостів.
   2. Дорожнє будівництво: укріплення відкосів і конструювання полотна автодоріг Києва та інших міст України.
   3. У приватному будівництві: фундаменти для легких конструкцій, огородження, колони, терасування схилів.
   4. Декор: садові меблі, опора для столів, вуличний камін, клумби для квітів, основи вуличних ліхтарів, різні фігури з сітки.

   Габіон для огорож можна купити за невелику ціну, але виглядають вони стильно і незвично. Особливо коли роблять підсвітки таких огорож світлодіодною стрічкою.

   Якщо габіони використовують в декоративних цілях, то наповнювачем можуть служити: шматки скла, спили деревини, дрова, бита цегла або навіть цілісний шлакоблок. Ціна виходить нижчою ніж кам’яного наповнення і виглядає такий наповнювач креативно. Габіонна конструкція має оригінальний зовнішній вигляд, тому так полюбилася ландшафтними дизайнерами Києва та інших міст України.

   Якими перевагами володіє габіонна конструкція

   габионы в Киеве

   Розглянемо переваги габіонів:

   • Довга служба. Конструкції з інших матеріалів починають руйнуватися з часом, але тільки не габіони. Навпаки, з роками габіони стають тільки міцнішими за рахунок заповнення пустот і зрощення каменів між собою. Виріб не псується від перепадів температур і не розхитується від сильного вітру;
   • Екологічні. Матеріали з яких виготовляють габіони не завдають шкоди навколишньому середовищу. Після демонтажу конструкції, матеріал можна використовувати повторно для різних цілей;
   • Габіони досить гнучкі. При незначному зміщенні грунту, конструкція не руйнується, а адаптує своє становище.
   • Низька ціна. Габіон виготовляється з недорогих матеріалів і не вимагає складних технічних процесів при виробництві. Тому його собівартість низька.
   • Габіони зручно перевозити. Сітка для габіонів мало важить і не займає багато місця в складеному вигляді. Тому, ціна транспортування буде низькою.
   • Легка збірка. Габіони збираються дуже просто і не вимагають особливих навичок майстерності та наявності спеціального обладнання.

   дізнатися-вартість

   Які габіонні конструкції бувають

   Коробчаті габіони

   Габіони даного типу представляють форму ящика з сітчастого матеріалу. Якщо габіони довші 2 метрів, то всередині конструкції встановлюються додаткові мембрани для зміцнення, щоб каміння щільно прилягали один до одного і конструкція була жорсткою.

   Розміри:

   Ширина Довжина Висота
   1 метр від 1,5 до 4 метрів від 0,5 до 1 метра

   Габіони застосовуються для огорож, опорних колон для парканів, фундаментів, підпірних стінок, основи для садових меблів, створення терас.

   Габіонні матраци

   Форма данного виду габіонів дозволяє стелити виріб на рельєфну поверхню землі, де він швидко адаптується під невеликі нерівності.

   Розміри:

   Ширина Довжина Висота
   2 метри від 3 до 6 метрів овід 23 до 30 сантиметрів

   У габіонних матрацах встановлені перегородки-діафрагми через кожен метр для додаткової жорсткості.

   Застосування габіонних матраців: зміцнення схилів, ярів, берегів; облицювання дамб, служить основою для гідротехнічних конструкцій в водоймах Києва і населених пунктів.

   Циліндричні габіони

   Для виготовлення габіони, металева сітка згортається в трубу, краї з’єднуються і защипуються з боків залишки сітки. Циліндричні габіони за формою нагадують ковбаску.

   На відміну від перших двох видів габіонів, циліндричні габіони не мають внутрішньої мембрани. Тому сітка габіони дуже гнучка та ідеально лягає на значні нерівності.

   Розмір габіон:

   Довжина Діаметр
   2,3 ー 4 метри 65 ー 95 сантиметрів

   Застосування габіони: берегоукріплення, створення дамб, облаштування основ підпірних стінок і для захисту від підмиву гідротехнічних споруд; вирівнювання нерівностей перед прокладкою матрацного габіону. Використовуються для усунення аварій на дамбах, водоймах Києва та інших населених пунктах України.

   Монтаж габіони

   Потрібна допомога фахівця?
   Потрібна допомога фахівця?
   Якщо купити габіони, які готові до складання, то монтувати виріб не складно. Потрібно з’єднати бічні стінки сіток в’язанням дротом. Коли сітчаста ємність готова, можна приступити до наповнення. Перед цим, визначте майбутнє місце встановлення габіона, щоб потім не пересувати важку конструкцію з камінням.

   При заповненні намагайтеся залишити між наповнювачем мінімум пустот.

   В кінці, потрібно закрити кришку габіона і зафіксувати його за допомогою в’язального дроту.

   Якщо є можливість застосування зварювального обладнання, то можна купити рулон сітки для габіонів, розкроїти деталі та зібрати потрібну конструкцію.

   При необхідності, всередині форми встановлюються додаткові мембрани для зміцнення щільності майбутнього наповнювача. Бічні стінки можна зафіксувати за допомогою зварювального апарату або в’язального дроту.

   Чим наповнити габіонні конструкції

   Для заповнення зварної сітки підійдуть абсолютно будь-які камені. Але, розмір каменю повинен бути більшим за вічка сітки, щоб наповнювач не випадав через отвори.

   Небажано заповнювати габіони великими каменями, так як між ними будуть великі пустоти і конструкція буде слабкою. Ідеально підійдуть камені з розміром в півтори клітинки обраної сітки. Вони компактно сядуть і залишать мінімум пустот.

   Щоб габіони стояли довго, краще купити камені без вкраплень інших порід і без розчинних включень.

   Можна купити камені для наповнення окремо, ближче до місця встановлення габіонів. Так ціна доставки габіонів з Києва без ваги каменів буде нижчою.

   Габіони і сітка для габіона в Україні

   Наш завод «Габіони України» виготовляє габіонні конструкції в місті Київ. Ми виробляємо габіони всіх видів за стандартними та індивідуальними розмірами.

   Також можна купити у виробника форми зі зварної сітки з прямокутними отворами. Зварні конструкції відрізняються більшою жорсткістю і підходять для рівних поверхонь. Зварні габіони коробчатої ​таі циліндричної форми реалізуються за невеликою вартістю.

   При виготовленні габіонних сіток в Києві використовуємо сталевий дріт з додатковим покриттям проти корозії або без нього. Необхідність додаткового захисту залежить від мети і умов використання виробу. Якщо сітка для габіона часто буде контактувати з водою, то антикорозійний захист безумовно потрібен.

   Продаж готових рішень для проектування складних місцевостей

   габионы в Киеве

   Не знаєте, як підібрати габіони для складного рельєфу місцевості? Ми пропонуємо придивитися до ряду готових рішень для зміцнення схилів з використанням габіон і наших допоміжних матеріалів. Проектування і будівництво габіонних споруд можна купити під ключ за вигідною ціною.

   Скільки коштують габіони від виробника в Києві

   Ціна на виріб договірна і залежить від того, скільки габіон ви збираєтеся купити. Для точного розрахунку вартості габіони зателефонуйте за номером (050) -330-42-74 ー Андрій. Також по цьому телефону ви можете отримати професійну консультацію.

   Замовлення габіонів доступно не тільки в Києві, а й в інших регіонах. Ми робимо доставку товару до Києва, Дніпра, Харкова, Одеси.

   Габіонні конструкції транспортуємо в спеціальних піддонах для уникнення деформування виробів.

   Напишіть нам
    Часті питання про Габіони

    ✔️ Термін «gabbione» з перекладу на російську означає "велика клітка". Самі габіонні конструкції - це конструкції з металевої сітки (також має назву, як "габіонна сітка"), які наповнюються декоративними або природними каменями.
    • ⏩ Коробчатий габіон;
    • ⏩ Габіонний матрац;
    • ⏩ Циліндричний габіон.
    ⚠️ Немає необхідності у фундаменті при установці габіонів.
    • ✔️ Міцність;
    • ✔️ Висока щільність і твердість каменю;
    • ✔️ Стійкість до морозів і водопоглинання.
    Також в камені не повинні бути присутніми наступні ознаки:
    • ✔️ Прошарку інших порід;
    • ✔️Різні розчинні включення;
    • ✔️ Вивітрювання.
    Для встановлення габіонів (габіонних конструкцій) потрібно мати такі інструменти:
    • ✔️ Спеціалізований інструмент для натягування й з'єднання кришки габіона;
    • ✔️ Плоскогубці;
    • ✔️ Маленький лом.
    ⚡️Габіони експлуатуються в різних нішах будівництва (суспільне, приватне і декоративне будівництво) і служать утриманням для доріг (як для автомобільних, так і для залізничних колій)⚠️ Виробники габіонів акцентують увагу на тому, що за допомогою правильного укладання габіонів можна досягти хорошого рівня фіксації в зміцненні берегів річок та водойм, також зміцнення укосів і схилів габіонами. Габіон широко використовується в інженерії для захисту та благоустрою території.