Сільське господарство

Аграрна промисловість та фермерська діяльність, крім типових для будь-якого виробництва проблем, в силу своїх особливостей, стикаються з рядом унікальних завдань.

Особливості ведення сільського господарства вимагають правильного підходу у вирішенні специфічних проблем.

Саме тому фахівці, які добре розуміються в класичних економічних процесах, які характерні для будівельної індустрії або інших видів промисловості, не завжди можуть працювати в сфері АПК.

Потрібна допомога фахівця?
Потрібна допомога фахівця?

Особливості задач сільського господарства пов’язані з природними обставинами: погодними прогнозами, змінами клімату, непередбаченими стихійними лихами.

Велика кількість великих аграрних холдингів, високий попит на сільськогосподарську продукцію на світовому ринку сприяють розвитку нових інженерних рішень для сфери АПК.

Комплексні процеси запобігання ерозії.  Ерозійні процеси руйнують якісні характеристики грунту та погіршують врожайність.

Щоб запобігти ерозії в глобальних масштабах впроваджуються цілі програми захисту ґрунту для певних ділянок землі.  Будуються спеціальні канали, системи дренажу та зрошення полів, здійснюється посадка чагарників і лісосмуг.

Інструменти для збереження і фільтрації розчинів.  За допомогою споруди спеціальних регулюючих водоймищ з використанням геомембран та дренажів можна ефективно зберігати об’єкти сільськогосподарських процесів.

Якісне видалення результатів опадів, забрудненої води та інших аграрних відходів можливе завдяки зневоднюючих мішків та прокладання очисних труб.

Підвищення якості ґрунтових доріг.  На складній для переміщення спеціальної сільськогосподарської техніки та іншого транспорту території, дуже важливо забезпечити проїзд, зміцнивши шляхи спеціальними георешітками та геотекстилем. Це допоможе зменшити просідання грунту та скоротить колієутворення на дорозі.

дізнатися-вартість

Необхідна детальна інформація?

ЗАПОВНІТЬ ЗАЯВКУ!