Боротьба з ерозією

Захищати екологію можна по-різному.  Ми це робимо за допомогою гео інженерних ідей.

Наша компанія замислилась над проблемою ерозії.  Рішення знайшлося, а ним з’явилася стабілізація грунту. Грунт зміцнюється, а рівень ерозії знижується.

 Навіщо це потрібно

У ґрунту немає перманентного доступу до води, немає балансу, який дозволив би йому залишатися родючим та стабільним.  Злива змінюється посухою, посуха – зливою. Цей цикл призводить до вітрової та водної ерозії грунту. Якщо не вирішувати цю проблему, землі зіпсуються, втратять рослинність.

 Як ми вирішуємо проблему

Потрібна допомога фахівця?
Потрібна допомога фахівця?

Наша компанія надає клієнтам комплекс рішень протидії ерозії та пропонує методи дренажу.  Чим вище ризики ерозії грунту, тим ширше масштаби наших робіт.

Досвід, який наша компанія збирала роками, дозволив нам обзавестися величезною виробничою базою.  Рішення, які ми пропонуємо, повністю адаптовані до проблем клієнта.

Наш асортимент продукції настільки широкий, що з його допомогою можна вирішити будь-яку проблему, пов’язану з будівництвом та проектуванням.  До уваги наших клієнтів пропонуються геомати, геотекстилі та інші різні матеріали.

 Яке значення має ефективний дренаж води

Лінійки нашої продукції є допоміжним інструментом для планування заходів, спрямованих на зниження або припинення процесу ерозії.  Також ми пропонуємо системи для стабілізації схилів.

Дренаж води – один з найпотужніших засобів протидії ерозії.  Він здатен зміцнити грунт, стабілізувати його .

дізнатися-вартість

Необхідна детальна інформація?

ЗАПОВНІТЬ ЗАЯВКУ!