Зміцнення берегів річок і морів

Наша компанія має багаторічний досвід роботи в сфері зміцнення берегів. Ми використовуємо як сучасні, так і більш класичні методи зміцнення.

Укріплення берегів проводитися для того, щоб уберегти навколишні споруди і природні об’єкти від змивів, а також створити привабливу зовні берегову лінію.

Потрібна допомога фахівця?
Потрібна допомога фахівця?
Вибір методів зміцнення відбувається індивідуально в залежності від умов місцевості. Завдяки багаторічному досвіду роботи, інженери нашої компанії можуть надати консультацію і підібрати оптимальний метод зміцнення.

Наша компанія регулярно стикається зі складнощами в установці укріплень на берегові і гідротехнічні споруди.

Ці труднощі пов’язані з потоком води, спрямованим на дані об’єкти. Багаторічний досвід і велика кількість методів дозволяють нам успішно справлятися з цією проблемою.

У своїй роботі ми використовуємо природні матеріали. Це є своєрідною альтернативою стандартним методам зміцнення. До зелених методів можемо відносити як дерев’яні матеріали, так і зміцнення природним каменем.

Компанія розробляє індивідуальні інженерно-технічні рішення. Наприклад, масштабний проект по зміцненню берегів Венеції для запобігання затоплення італійських міст.

Ми пропонуємо такі види робіт:

  • укріплення берегів та ремонт берегових споруд;
  • відведення стічних вод;
  • обмеження впливу ерозії;
  • гідротехнічні роботи на річках;
  • зміцнення труб каналізації.

Наш спектр послуг дуже широкий, а рішення сучасні і надійні.

дізнатися-вартість

Необхідна детальна інформація?

ЗАПОВНІТЬ ЗАЯВКУ!