Транспортна інфраструктура

Багатий досвід і активну участь в розширенні транспортної інфраструктури міста навчили співробітників компанії вирішувати будь-яке питання і залагоджувати проблеми оперативно, з найкращим результатом.

Екологічний напрям

Захист навколишнього середовища є пріоритетним напрямком діяльності компанії. Завдяки сучасним розробкам вдається домогтися максимальної ефективності при мінімальних економічних витратах:

  • грунт виїмки використовується без витрат;
  • шкідливі викиди поступово зменшуються;
  • розширюється лінійка екологічної продукції.

Високі результати приносить правильний технологічний процес. Його ефективність багато в чому залежить від розрахунків збитків екосистемі.

Потрібна допомога фахівця?
Потрібна допомога фахівця?

Ландшафт та озеленення

На заводах-виробниках компанії встановлені системи, що зменшують викид вуглецю в атмосферу. З метою екологічної безпеки встановлюється велика кількість фотоелектричних систем, щоб скоротити споживання інших видів енергії.

Зберегти натуральний ландшафт допомагає правильна утилізація сталевого брухту. Більш високою екологічної безпеки вдалося домогтися при використанні нової розробки – спеціального покриття для сталевого дроту.

Щоб розширити зелену зону і створити умови для підтримки ландшафтного дизайну в природному вигляді, фахівці компанії реалізують спеціально розроблені проекти.

Комплекс підтримки клієнта

Широкі можливості компанії Маккаферрі дозволяють проконтролювати процес виконання замовлення від початкового етапу – розробки необхідних будівельних ресурсів, до періоду безпосереднього втілення – проектування та будівництва. Такий підхід значно скорочує ризик і витрати клієнта.

Офіси та центри виготовлення продукції поширені по всьому світу. Тому кожному замовнику надається технічна підтримка в будь-якій точці його присутності.

Глобальні можливості компанії дозволяють якісно розвивати інфраструктуру відповідно до місцевих особливостей у великих і дрібних масштабах.

дізнатися-вартість

Необхідна детальна інформація?

ЗАПОВНІТЬ ЗАЯВКУ!