Дороги та дорожні покриття

Технічні нововведення застосовуються для всіх типів доріг: будь то щебенева дорога на м’якому грунті або велика асфальтована дорога на багатосмуговій автостраді.

Так як укладання покриття доріг має значну вартість, при їх укладанні, в основному враховується економічний фактор. Крім того, спостерігається певний дефіцит дорожньо-будівельних матеріалів.

Потрібна допомога фахівця?
Потрібна допомога фахівця?
Обидва ці чинника знижують загальну якість доріг. Вирішити цю проблему можуть інноваційні рішення в сфері зміцнення грунту та дорожнього покриття.

Серед корисних нововведень можемо відзначити георешітки та геосiткi  які зміцнюють асфальтове покриття. Вони викладаються під шар асфальту та продовжують термін експлуатації, а також зменшують колійність.

Георешітки використовуються, щоб стабілізувати покриття та запобігти утворенню тріщин. Таким чином фактори, які можуть нашкодити дорожньому покриттю, зводяться до мінімуму.

Таким чином можна не тільки підсилити міцність дорожнього покриття, але й зменшити товщину шару витрачених матеріалів. Це значно знизить витрати на дорожнє полотно.

Сучасне програмне забезпечення дозволяє заздалегідь розрахувати витрати матеріалів та застосовувати різні методи проектування для оптимізації дорожніх робіт. Це значно скорочує зайві витрати на дорожнє покриття за рахунок зменшення його товщини.

Серед усього розмаїття речовин для армування асфальту та незв’язаних матеріалів, а також відводу води з проїжджої частини, дуже важливо вибрати дійсно якісний.

дізнатися-вартість

Необхідна детальна інформація?

ЗАПОВНІТЬ ЗАЯВКУ!