Ландшафтний дизайн та архітектура

Використовувані нашою компанією сучасні будівельні та ландшафтні технології користуються попитом клієнтів не тільки завдяки своєї надійності, функціональності та якості, але й завдяки естетичній формі, можливості органічно вписуватися в довкілля.

Однією з таких технологій, що користується великим попитом, є зміцнення підпірних стін, берегів водойм з допомогою габіонів.

Де і як застосовуються габіони.

Потрібна допомога фахівця?
Потрібна допомога фахівця?
Габіони, як будівельна технологія, з’явилися досить давно. Її батьківщиною прийнято вважати країни Стародавнього Арабського Сходу і Китай. Крім чисто естетичної привабливості, габіони мають і інші важливі властивості та функції:

  • відносно низька вартість у порівнянні з використовуваними методами армування опорних стін з\б блоками та подібними конструкціями з бетону
  • стійкість до атмосферних коливань, перепадів температур, так як габіон не має жорсткої конструкції. Габіони також довговічні, як і скелясті камені, з яких вони зроблені.
  • екологічність, так як при будівництві габіонів в основному використовується природний камінь, скелястий грунт.
  • можливість підібрати за допомогою габіону яку геометричну конфігурацію споруди, надати йому бажану форму.

Важливою перевагою габіону є і те, що для його будівництва можна використовувати місцеві природні ресурси. Це набагато спрощує процес будівництва, істотно скорочує терміни виконання робіт.

Ми можемо запропонувати замовнику асортимент габіонів, починаючи від оформлення прибудинкових територій, парканів, до кріплення укосiв каналів і водосховищ. Наші технології дозволяють підібрати практично будь-яку форму габіону у відповідності з конфігурацією рельєфу ділянки, з урахуванням наявних будівельних конструкцій та інших архітектурних рішень. Всі наші технології зведення габіонів засновані на використанні спеціальних  систем «Армагрунтова стіна та “Зелена стіна “. Ця технологія поєднує в собі невисоку вартість, функціональність та швидкість зведення. Вона застосовується в багатьох європейських містах, поселеннях.

Габіони для ландшафтного дизайну, пропоновані нашою компанією, відрізняються тим, що при проектуванні загальної конструкції використовуються методи ЗD моделювання, застосовуються природні, рослинні композиції – палісадники, альпінарії. Все це разом дозволяє створити неповторний ландшафт садиби, прибудинкової скверу або міського парку, надаючи їм особливий стиль комфорту, краси і гармонії.

дізнатися-вартість

Необхідна детальна інформація?

ЗАПОВНІТЬ ЗАЯВКУ!