Охорона навколишнього середовища, полігони ТКО (ТПВ)

Охорона навколишнього середовища, полігони ТКО (ТПВ)

Проблема знищення, переробки та зберігання твердих (комунальних) побутових відходів вирішується на глобальному рівні.

Існуючі полігони наносять все більше шкоди навколишньому середовищу в світових масштабах та перетворюються в джерело негативного впливу на природу та життєдіяльність людства.

Сучасні полігони ТПВ – це не просто звалище, а багатофункціональний організм, що реагує на зміни геотехнічних показників.

Потрібна допомога фахівця?
Потрібна допомога фахівця?

Для забезпечення повноцінного захисту, комплексної охорони навколишнього середовища ми пропонуємо клієнтам проекти будівництва та відновлення готових полігонів.

Території навколо промислової зони теж потребують спеціального захисту. Крім класичних полігонів, важливо охороняти навколишні землі від атмосферного та ґрунтового забруднення водойми поблизу гірничодобувної промисловості, резервуари зливових стоків, сільськогосподарських органічних відходів.

Незважаючи не те, що технічні інструменти для гірничорудної промисловості та інфраструктурних процесів часто збігаються, існує ряд певних відмінностей.

Завдяки досвіду та глибоким занням у галузі топографо-геодезичної інженерії, гідроізоляційних процесів, ми пропонуємо оптимальні варіанти рішення.

За допомогою використання якісних матеріалів для забезпечення захисту навколишнього середовища в умовах хімічного, теплового впливу, наші клієнти можуть забезпечити максимальний рівень захисту навколишніх територій.

Для того, щоб збільшити кількість утилізували частинок, зміцнити ґрунтовий покрив, схили полігонів твердих побутових відходів наші фахівці радять використовувати георешітки.

Для максимального забезпечення захисту ґрунтових вод, підстилаючих грунтів від фільтратів рекомендується застосовувати якісні геомембрани. Запобігти процесам ерозії на схилах полігонів можна за допомогою установки геоматів.

Видалення фільтрату та водостоків можна здійснити, використовуючи спеціальні геокомпозити. Будь-які технологічні установки та обладнання можуть бути змінені, відповідно до вимог замовника, з урахуванням умов конкретної ситуації.

дізнатися-вартість

Необхідна детальна інформація?

ЗАПОВНІТЬ ЗАЯВКУ!