Гідротехнічні споруди

Для сільського господарства одним з найважливіших факторів прибутковості є земля.  Для поліпшення її родючості необхідно регулювати водотоки та скорочувати ерозію. Змиті ділянки грунту також забруднюють прилеглі водойми, порушують життєдіяльність організмів, які в них живуть.

При виборі компанії для зведення гідротехнічних споруд важливо враховувати її досвід роботи та методи робіт.

Існують перевірені традиційні методи побудови гідротехнічних споруд.  Основні – коробчати габіони та габіоні матраци . Їх успішно використовують для регулювання потоків води будь-яких гідроспоруд вже не один десяток років.

З розвитком геосинтетичних матеріалів, комп’ютерних компонентів, багато компаній розширили свої можливості в створенні гідротехнічних споруд.

Сучасне програмне забезпечення дозволяє розробляти ефективні рішення для протиерозійних робіт та для контролю як спокійних, так і великих потоків води.

Професійні компанії повинні вміти підібрати метод робіт, в залежності від небезпеки ерозії.  Це можуть бути як низьконапірні, так і високонапірні покриття.

Досвідчені компанії можуть знайти рішення проблеми в будь-якій ситуації за допомогою інноваційних методів.  Проблеми можуть спостерігатися в таких складних місцях, як опори моста, основи греблі, гирло судноплавної річки.

Необхідна детальна інформація?

ЗАПОВНІТЬ ЗАЯВКУ!