Гідротехнічні споруди

Для сільського господарства одним з найважливіших факторів прибутковості є земля.  Для поліпшення її родючості необхідно регулювати водотоки та скорочувати ерозію. Змиті ділянки грунту також забруднюють прилеглі водойми, порушують життєдіяльність організмів, які в них живуть.

Потрібна допомога фахівця?
Потрібна допомога фахівця?
При виборі компанії для зведення гідротехнічних споруд важливо враховувати її досвід роботи та методи робіт.

Існують перевірені традиційні методи побудови гідротехнічних споруд.  Основні – коробчати габіони та габіоні матраци. Їх успішно використовують для регулювання потоків води будь-яких гідроспоруд вже не один десяток років.

З розвитком геосинтетичних матеріалів, комп’ютерних компонентів, багато компаній розширили свої можливості в створенні гідротехнічних споруд.

Сучасне програмне забезпечення дозволяє розробляти ефективні рішення для протиерозійних робіт та для контролю як спокійних, так і великих потоків води.

Професійні компанії повинні вміти підібрати метод робіт, в залежності від небезпеки ерозії.  Це можуть бути як низьконапірні, так і високонапірні покриття.

Досвідчені компанії можуть знайти рішення проблеми в будь-якій ситуації за допомогою інноваційних методів.  Проблеми можуть спостерігатися в таких складних місцях, як опори моста, основи греблі, гирло судноплавної річки.

дізнатися-вартість

Необхідна детальна інформація?

ЗАПОВНІТЬ ЗАЯВКУ!