Армування підстави

Коли будівництво ведеться на м’якому та нестійкому ґрунті, існує ймовірність осадки.  Воно може виникнути через осідань порід, карстових порід та інших геологічних чинників.

Використання фундаментних плит дозволяє ліквідувати проблеми нерівності осаду.  Також плити можна зміцнювати спеціальними палями. Це допоможе, наприклад, при формуванні насипів під дорогу.

Потрібна допомога фахівця?
Потрібна допомога фахівця?
Коли в грунті утворюється велика кількість розкривних порід, це створює небезпеку нерівномірного осідання або руйнування.

При добуванні корисних копалин, будуванні хвостосховищ та інших серйозних операціях з грунтом, рівномірність осаду порушується, а також створюється велике навантаження на грунт.  Зміцнення армованим підставою підвищує рівномірність обраної ділянки землі.

Ефективність даної споруди можна підсилити за допомогою геосинтетичних георешіток.  Вони високоміцні та перерозподіляють навантаження на палі або грунт. Також дане пристосування, за рахунок здатності землі створювати “арки” та “прольоти”, дозволяє збільшити відстань між палями.

Георешітки від відомих компаній використовуються більше 30 років та дозволяють в проблемних зонах перекрити порожнечі.  Проблеми зони в грунті утворюються за рахунок видобутку корисних копалин. В окремих випадках порожнечі виникають природним шляхом за рахунок карстово-суффозіонних процесів.

Цілісність грунту також може постраждати від впливу води.  Коли рідина вичавлюється з пір грунту, він осідає. Для уникнення таких наслідків існують геосинтетичні матеріали, які займаються розподілом шарів фундаменту з різними характеристиками.  При купівлі матеріалів від перевірених виробників та їх правильній закладці глибоко в грунт, наслідків розрідження грунту можна не боятися.

На перший погляд ці методи можуть здатися очевидними, проте їх розробка, впровадження вимагає великого досвіду та знань.  Важливо звертати увагу на те, як та чи інша комбінація матеріалів вплине на характеристики всієї системи.

Тому важливо вибирати для співпраці компанію, яка зацікавлена ​​не тільки в постачанні продукції її дистрибуції, а й в розробці інноваційних методів зміцнення грунтів таі геосинтетичних матеріалів.

дізнатися-вартість

Необхідна детальна інформація?

ЗАПОВНІТЬ ЗАЯВКУ!