Стихійні лиха і повені

Хто б міг подумати, але, як правило, самих значних збитків завдають такі стихійні лиха, як затоплення з невеликою глибиною.

Однак їх можна контролювати, тим самим зменшити шкоду для інфраструктури міст, підприємств та приватних маєтків.

 Заходи захисту від повеней

Найважливіше в захисті від повеней – це вчасно відреагувати на те, що стихійне лихо почалося та вжити заходів щодо обмеження поширення води.

До заходів щодо запобігання повеней відносяться роботи по зведенню дамб, які не дають різко піднятися рівню води та завдати шкоди інфраструктурі.

Якщо попередні заходи не спрацювали, необхідно штучно поглибити русло водойм за допомогою обвалування берегів.  Потім необхідно якомога швидше відновити пошкоджені дамби, якщо такі є.

Від повеней з невеликим затопленням рятують невеликі вали, які необхідно звести навколо важливих об’єктів, таких як будинки та інші об’єкти інфраструктури.

 Найкращий захист це профілактика

Але найбільш ефективною стратегією в боротьбі з повенями є продумані профілактичні заходи.

Програмне забезпечення, розроблене нами спеціально для створення проектів гідротехнічного захисту споруд, вже давно зарекомендувало себе в усьому світі, як надійне та якісне.

Головною перевагою наших проектів є ефективні рішення щодо запобігання виходу води з водойм.  Наші методи дозволяють спроектувати безпечне русло річки, доповнити водойми ефективними гідротехнічними спорудами.

 Інші стихійні лиха

Мало хто знає, що лісові пожежі призводять до ослаблення ґрунту, яке відбувається через те, що коріння рослин більше не тримають його.  Це спричиняє ерозію, і, як наслідок, стається змивання родючого шару дощами.

Але найстрашнішим наслідком ерозії грунту є селеві потоки, здатні призвести до значних руйнувань.

Для стримування ерозії наша компанія розробила спеціальні мати, які не тільки запобігають ймовірному сходу селевої лавини, але й сприяють відновленню природної рослинності.

У місцевості з підвищеною небезпекою селевих зсувів або інших подібних природних подій ми пропонуємо більш радикальні заходи.

Такі конструкції, як динамічні бар’єри, армовані грунтові насипи та матриці і габіони відомих, перевірених марок здатні захистити споруди від більшості видів зсувів.

Необхідна детальна інформація?

ЗАПОВНІТЬ ЗАЯВКУ!